TDKE - Tatabányai Diák Korcsolyázó Egyesület honlapja

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

ARATOTT AZ UTÁNPÓTLÁS 2018-BAN IS

Közzétette: TDKE Speedskating,Admin itt Versenyek · 19/9/2018 16:58:14
Tags: SzegedNapfénykupa

NAPFÉNY KUPA ÉS GRAND PRIX VERSENYSOROZAT ZÁRÓ, SZEGED
Szeptember 16-17-én Szeged adott otthont a Grand Prix sorozat utolsó, egyben záró fordulójának.
A Tatabányai DKE csapata szinte teljes létszámmal volt jelen, nem véletlenül, hiszen minden versenyző érintett volt a végelszámolásban. Az idei görkorcsolyás versenyszezonban összesen 5 hazai forduló volt megrendezve Szegeden és Tatabányán, amelyből a 4 legjobb eredmény került pontozásra az összetett eredmények kialakítása során.
Az idei kupasorozat csapatversenyét - immáron 5.alkalommal – ismét a Tatabányai Diák Korcsolyázó Egyesület nyerte.
Eredmények, Napfény kupa, amatőrök:
Előkészítő lányok: 2. Barsi Minka
Mini lányok: 1. Tamás Ramóna, 3.Kovács Luca
Mini fiúk: 1.Varga Miron, 2.Pöltl Keve
Junior F fiúk: 1. Tóth Zoltán
Junior E lányok: 10. Drozsdják Fanni
Junior E fiúk: 2.Moravcsik Márk, 3.Pap Csanád, 5.Rádi Balázs
Junior D lány: 2.Galambos Mária, 8.Hoffart-Schárfi Réka
Junior D fiúk: 3.Jónás Dániel
Junior C lányok: 3.Jónás Nóra
Napfény kupa, profi korosztály:
Junior E lányok: 1.Amschl Kíra, 4.Kováts Kinga, 5.Molnár Réka
Junior E fiúk: 2.Haltrich Samu, 4.Barsi Dorián
Junior D lányok: 1.Vancsó Rebeka, 2.Haltrich Luca, 3.Palakovics Fanni, 7.Tóth Hajnalka, 8.Mórotz Zsuzsa, 11.Sternhardt Réka
Junior D fiúk: 1.Keszthelyi Dávid, 3. Rádi Ádám
Junior C fiúk: 3.Vári Vajk
Grand Prix 2018-as összetett eredmények:
1.helyezettek: Haltrich Sámuel, Vancsó Rebeka, Amschl Kíra, Tamás Ramóna, Tóth Zoltán, Varga Miron, Keszthelyi Dávid. Barsi Minka.
2.helyezettek: Pöltl Keve, Galambos Mária, Haltrich Luca, Kováts Kinga.
3.helyezettek: Kovács Luca, Moravcsik Márk, Barsi Dorián, Vári Vajk.
Drozsdják Fanni 9., Pap Csanád 4., Rádi Balázs 5., Hoffart-Schárfi Réka 8., Jónás Nóra 4., Palakovics Fanni 4., Tóth Hajnalka 4., Mórotz Zsuzsanna 6., Sternhardt Réka 11., Molnár Réka 5.,Rádi Ádám 4.
Csapatverseny:
1. Tatabányai Diák Korcsolyázó Egyesület 506 pont
2. Hétkerék Egyesület 349 pont
3. Tornádó Team Szeged 282 pont

Felkészítő edzők: Koczur Bernadett, Moravcsik-Fecskés Orsolya, Lugosi László, Németh Tibor.

Mindenkinek szívből gratulálunk!






Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz